Zapraszamy na niezapomniane spotkanie:

” MAJ  miesiącem MIŁOŚCI.  … do SIEBIE…RÓWNIEŻ!!!”

z Mariolą Bojarską-Ferenc rozmawiać będzie Urszula Kolasińska – Twórczyni Nowego JA

Czwartek 23 maja 2024 roku o 18:30 – 19:45

Zapraszam na niezapomniane spotkanie z Mariolą Bojarską-Ferenc, kobietą mądrą, spełnioną, niezależną i piękną.

Podczas spotkania będą pytała o:

  • Miłość;
  • Life balance;
  • Poczucie własnej wartości;
  • Seks i sensualność;
  • Świadomości siebie i swojego ciała;
  • I inne kolory tęczy życia kobiety…nie tylko kobiety

Będzie można zadać pytania, uzyskać autograf,  zakupić książki Pani Marioli, kosmetyki firmy LOVA oraz porozmawiać w  foyer i oczywiście zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Przygotowałyśmy dla WAS  małą niespodziankę!

Kwota inwestycji :  90 zł | BILETY TUTAJ

Mariola Bojarska-Ferenc

Dziennikarka, ekspertka work- life balance. Absolwentka AWF w Warszawie. Jest członkinią największych na świecie amerykańskich organizacji, zajmujących się promocja zdrowia i fitnessu: IDEA i ECA. Uczestniczyła w ponad 40 kongresach: Orlando ,Miami, Nowy Jork, San Diego, Las Vegas, Los Angeles, Interlaken, Sztokholm, Paryż, na których poznawała najnowsze trendy fitness. Wydała dziesięć książek napisała setki artykułów do miesięcznika „Twój Styl” i „Pani”. Jest autorką około trzech tysięcy programów telewizyjnych o zdrowiu, filmu z gimnastyką w Dreamliner, płyt z ćwiczeniami itp. Wykłada dla firm work-life balance. Odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego.

Jest prekursorką zdrowego stylu życia w Polsce.

Zdj Anna Zofia Powierża z książki „Trener życia”.

Urszula Kolasińska

Coach, mentorka, trenerka, wykładowczyni akademicka, pasjonatka życia i psychologii, która od ponad 10 lat wspiera ludzi w budowaniu swojego JA…NOWEGO JA, poprzez zmianę relacji ze sobą i innymi, zmianę podejścia do swojego życia zawodowego i osobistego. Długo szukała jak nazwać, to co robi. Pracując z ludźmi wypracowała własne metody polegające na połączeniu coachingu, mentoringu, duchowości oraz oddziaływania na ciało, umysł, ducha i relacje. Nazwała metodę – TWORZENIEM NOWEGO JA, na każdym etapie drogi ku kreowaniu kompetencji i podniesieniu jakości życia.

Marka LOVA

Jesteśmy kobietami, które pragnęły stworzyć projekt poprawiający jakość życia intymnego każdej z Nas. Widzimy Twoje problemy i potrzeby, a naszym celem jest odpowiedzieć na nie najlepiej jak potrafimy.

Marka LOVA powstała, by zadbać o satysfakcję seksualną kobiet w każdym wieku.