Zbliżają się chwile, gdy chcesz uczynić jedne z najważniejszych wspomnień jeszcze bardziej wyjątkowymi? Planujesz oświadczyć się bliskiej osobie, a może pragniesz zorganizować nietuzinkowe świętowanie z okazji rocznicy?

Oświadczyny to jedno z najważniejszych i najromantyczniejszych wydarzeń w życiu każdej pary. To chwila, która pozostaje w pamięci na zawsze, dlatego warto zadbać o to, aby była niezapomniana. Miejsce, w którym odbędą się oświadczyny, ma również ogromne znaczenie. Jeśli Kinoteka to miejsce związane z Waszymi wspólnymi wspomnieniami (może to właśnie tu była Wasza pierwsza randka?), albo obydwoje po prostu kochacie kino, to wybór lokalizacji wydaje się być oczywisty.

Nasz zespół pomoże w misternym przygotowaniu niespodzianki, doradzi w wyborze formuły lub nawet zapewni seans ulubionego romantycznego filmu na wyłączność tylko dla Waszej dwójki.

Oświadczyny w Kinotece to doskonały pomysł!

  1. 1. Zarezerwuj naszą ekskluzywną salę kinową (wystarczy wysłać maila na adres eventy@kinoteka.pl, podając preferowany termin wydarzenia).
  2. 2. Nagraj osobisty filmik z życzeniami lub wyjątkowymi wspomnieniami, a my przygotujemy go w formacie kinowym (DCP).
  3. 3. Wybierz film z naszej bogatej oferty repertuarowej albo skonsultuj się z nami w sprawie dostępności Twojego ulubionego tytułu.
  4. 4. Zaproś do kina osobę lub grono przyjaciół, dla których to wydarzenie będzie niespodzianką.
  5. 5. My zapewnimy emisję wybranego filmu na wielkim ekranie.

A może chciałbyś połączyć projekcję z romantyczną kolacją w kinowym klimacie lub dodatkowymi atrakcjami? W Kinotece spełnimy Twoje marzenia!

Rezerwacje przyjmujemy z wyprzedzeniem min. 10 dni przed planowanym wydarzeniem.

Masz pytania? Napisz do nas! Twój niezapomniany moment zaczyna się właśnie tutaj!

Skontaktuj się

Szczegóły dotyczące wynajmu mogą Państwo uzyskać pod adresem.