Nasze 12 urodziny obchodzić będziemy improwizacją teatralną oraz uroczystym BALEM.

  • Wieczór rozpocznie się od pełnego niespodzianek SPEKTAKLU w mieszczącej prawie 300 osób legendarnej Sali 7 Kinoteki.
  • Spodziewajcie się eleganckich śmiechów, dostojnego rechotu i wybornej komedii kochani. Szczegóły zdradzać będziemy po drodze!
  • Po występie zapraszamy Was do jednej z najpiękniejszych sali balowych w tej części Europy – Sali Gagarina w Pałacu Kultury i Nauki.
  • Na oba wydarzenia zapraszamy oczywiście w pełnym, balowym ekwipunku. Szczegóły będziemy zdradzać stopniowo, ale spodziewajcie się muzyki na żywo, niezłego dymu i mieszanki klasycznego decorum z klasycznymi bangerami szkoły BeCA’owskiej.

 

Szczegóły:

Data: 8 czerwca 2024

Godzina występu: 19:30

Godzina Balu: To be announced

Cena: 99 złotych

Dresscode: Black Tie lub Black Tie Optional

Miejsce: Kinoteka/Sala Gagarina w Pałacu Kultury i Nauki

 

O co chodzi w spektaklu improwizowanym: Improwizacja teatralna to sztuka spontanicznego tworzenia scen, która odbywa się bez wcześniejszych przygotowań czy scenariusza, w oparciu o sugestie publiności. To jak taniec na linie między kreatywnością a chwilową inspiracją, gdzie aktorzy zręcznie wplatają swoje pomysły, reakcje i dialogi, tworząc pełne energii i niepowtarzalne show. To gra, która kocha niespodzianki i wyzwania, a jednocześnie wymaga elastyczności, współpracy i zaufania między uczestnikami. Improwizacja teatralna to prawdziwie wciągająca komedia, gdzie każdy moment jest możliwością do wspólnego stworzenia czegoś nowego i niezapomnianego. Przyjdź i przeżyj to z BCA Flash Teatr Improv!

O co chodzi w Balu: Koncept stary jak Europa, naprawdę zapraszamy na bal!

12 urodziny BCA

Kup bilet