Z Wojciechem Eichelbergerem rozmawiać będzie Urszula Kolasińska – Twórczyni Nowego JA

Piątek, 21 czerwca | 18:30 – 19:45

Zapraszam na spotkanie z Wojciechem Eichelbergerem, psychologiem, terapeutą, pisarzem, mężczyzną dojrzałym, twórczym, obdarowującym,  dzielącym się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz energią.

Podczas spotkania będą pytała o:

  • EGO i jego wpływ na  jakość życia
  • Jak przekonania determinują nasze szczęście;
  • Akceptacja, wdzięczność i nawyki jako punkty kontrolne w przepisie na dobre życie;

Będzie można zadać pytania, uzyskać autograf,  zakupić książki Pana Wojciecha oraz porozmawiać w foyer i oczywiście zrobić pamiątkowe zdjęcia. Przygotowaliśmy  dla WAS  małą niespodziankę!

Kwota inwestycji: 75 zł | Bilety do kupienia TUTAJ

Wojciech Eichelberger jest psychologiem, psychoterapeutą, trenerem i doradcą biznesu. W swoich projektach szkoleniowych i terapeutycznych odwołuje się do koncepcji terapii integralnej, która oprócz psychiki bierze pod uwagę ciało, energię i duchowość człowieka.

Twórca idei i programu Instytutu Psychoimmunologii (IPSI),   gdzie pełni funkcję dyrektora programowego. Od lat odgrywa kluczową rolę w polskiej psychologii, m.in.: współtworzył Oddział Terapii i Rozwoju Osobowości – OTIRO oraz Laboratorium Psychoedukacji. Jest autorem wielu bestselerowych książek z pogranicza psychologii, antropologii i duchowości w tym: „Superwizja”, „Pomóż sobie, daj światu odetchnąć”, „Zatrzymaj się”, „Kobieta bez winy i wstydu”, „O co pytają dzieci?”, „Zdradzony przez ojca”, „Alchemia Alchemika”…

 Od wielu lat obecny w mediach: w radiu, telewizji prasie. Za działalność konspiracyjną w latach stanu wojennego odznaczony Krzyżem Oficerskim Polonia Restituta oraz w 2011 roku Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Urszula Kolasińska– coach, mentorka, trenerka, wykładowczyni akademicka, pasjonatka życia i psychologii, która od ponad 10 lat wspiera ludzi w budowaniu swojego JA…NOWEGO JA, poprzez zmianę relacji ze sobą i innymi, zmianę podejścia do swojego życia zawodowego i osobistego. Długo szukała jak nazwać, to co robi. Pracując z ludźmi wypracowała własne metody polegające na połączeniu coachingu, mentoringu, duchowości oraz oddziaływania na ciało, umysł, ducha i relacje. Nazwała metodę – TWORZENIEM NOWEGO JA, na każdym etapie drogi ku kreowaniu kompetencji i podniesieniu jakości życia.

Liga Kobiet Polskich jest Stowarzyszeniem zrzeszającym kobiety bez względu na światopogląd, przekonania czy przynależność, chcące działać na rzecz kobiet i ich rodzin.

Liga Kobiet Polskich to organizacja z ponad stuletnią historią i tradycją. Na przestrzeni ponad stu lat polskie kobiety wykonywały i wykonują nadal ogromną pracę organiczną, w zależności od sytuacji w kraju. Pomagały wojsku, gotowały, cerowały, walczyły o prawa wyborcze kobiet, działały w zakresie obrony praw kobiet i rodziny, pomocy kobietom w trudnych sytuacjach życiowych i edukacji. Zarząd Główny Ligii Kobiet Polskich realizuje aktualnie trzy wiodące projekty, tj. Międzynarodowy Festiwal Piosenki – Anna German, Warsztaty muzyczne Cała sala śpiewa dla osób 60+ i nie tylko w ramach Srebrnego Uniwersytetu Ligi Kobiet Polskich oraz Kobiety w walce o Niepodległość – wystawa z okazji stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości obrazująca wkład kobiet w walce o wolną Polskę.