Zielona granica
Młode Horyzonty Festiwal Dubbing Dolby Digital

Szczęściara 9+ (H Is for Happiness)

Reżyseria:

John Sheedy

Czas trwania:

98 min.

Wersja językowa:

polski dubbing

Kraj produkcji:

Australia

Rok produkcji:

2019

Gatunek:

familijny/festiwal

Ocena: (średnia ocena: 0.0)

Kup bilet / WYBIERZ GODZINĘ

Opis filmu

Candice to niepoprawna optymistka, która pragnie naprawiać świat wokół siebie. Jej największym wyzwaniem jest wyciągnięcie własnej rodziny z kryzysu. Czy 12-latce uda się zarazić szczęściem swoich bliskich?

„Gdy życie daje ci cytryny, zrób z nich lemoniadę” – to zdanie doskonale pasuje do 12-letniej Candice. Wielki optymizm dziewczynki sprawia, że wśród rówieśników uchodzi za dziwaczkę. Mimo to rudowłosa bohaterka śmiało idzie przez życie i chce pomagać innym: nauczycielce z rozbieganym okiem, nowemu koledze „z innego wymiaru”, a przede wszystkim – własnej rodzinie, która przechodzi trudne chwile. Tylko jak przekonać upartych dorosłych, żeby „wyszli ze swojej skorupy”?

Okiem programera… To film, który jak raz się go zobaczy, pamięta się przez lata. Wspaniała główna bohaterka, oszałamiające kolory, piękne zdjęcia i muzyka. Zabawna i mądra historia dla młodszych i starszych widzów. Do dzisiaj pamiętam śmiech połączony z szokiem, gdy na ekranie pojawia się Pani Bamford i jej wirujące oko! [Mateusz Możdzeń]

Zdjęcia i Wideo