Czas krwawego księżyca
Młode Horyzonty Festiwal Dolby Digital

Ćmony i Smeśki – zestaw filmów 4+

Czas trwania:

49 min.

Wersja językowa:

dubbing / lektor

Kraj produkcji:

USA / Francja / Wielka Brytania

Rok produkcji:

2018 - 2023

Gatunek:

animacja/festiwal/krótki metraż

Ocena: (średnia ocena: 0.0)

Kup bilet / WYBIERZ GODZINĘ

Opis filmu

Czas trwania zestawu: 49’

  • Ćmony i Smeśki, Wielka Brytania 2022
  • Zu dę daś?, Stany Zjednoczone 2018
  • Edzio i Lusia. Domek dla gości, Stany Zjednoczone/Francja 2023

Czasem najlepsze przygody można przeżyć, nie ruszając się daleko od domu! Wystarczy się rozejrzeć, by dostrzec fascynujący świat przyrody, który jest na wyciągnięcie ręki.

Czy przyglądaliście się kiedyś uważnie chrząszczom żyjącym w trawie albo jeżom spacerującym po dzikim lesie? A może nieoczekiwanie odkryliście, że macie wspaniałego sąsiada tuż obok? Ile się dzieje w tych mikroświatach! Przekonają się o tym bohaterowie zestawu, dla których takie eksploracje będą również okazją do nauki. Ćmony i Smeśki poznają świat poza granicą własnego terytorium, dla grupy owadów odkryciem będzie obserwacja losów rosnącej nieopodal rośliny, a Edzio i Lusia nauczą się, jak wiele zwierząt żyje w okolicy i zimą szczególnie potrzebuje pomocy. Zestaw barwnych animacji powstałych na podstawie książek, który zachęca do ciekawości na co dzień – i oczywiście w towarzystwie przyjaciół, bo tak najlepiej odkrywać świat.

Czy wiesz, że… filmy animowane można tworzyć nie tylko komputerowo, ale też rysunkowo albo wycinankowo? Może sami spróbujecie jednej z tych metod?

Zdjęcia i Wideo