Turkusowa sukienka
100 LAT WARNER BROS od 12 lat Napisy Dolby Digital

Sok z żuka 5.10 (Beetle Juice)

Scenariusz:

Michael McDowell, Warren Skaaren

Reżyseria:

Tim Burton

Obsada:

Alec Baldwin, Geena Davis, Michael Keaton

Czas trwania:

92 min.

Wersja językowa:

angielski

Napisy:

polskie

Kraj produkcji:

USA

Rok produkcji:

1988

Gatunek:

czarna komedia/fantasy

Ocena: (średnia ocena: 0.0)

Kup bilet / WYBIERZ GODZINĘ

Opis filmu

STOWARZYSZENIE KIN STUDYJNYCH ŚWIĘTUJE 100 LAT WARNER BROS

Wyprodukowali „CasablankꔄBullita” i „Chłopców z ferajny”, wprowadzili do kina pierwszy film dźwiękowy, za który otrzymali Oscara, a pochodzili z Krasnosielca, wsi położonej w województwie mazowieckim, w powiecie makowskim. Bracia Warner!

W tym roku założona przez nich Wytwórnia Warner Bros. świętuje 100-lecie istnienia, a wraz z nią świętujemy i my - Stowarzyszenie Kin Studyjnych!

Już od kwietnia Stowarzyszenie Kin Studyjnych zaprasza do ponad 50 kin studyjnych w całej Polsce, gdzie na dużych ekranach zostaną wyświetlone kultowe tytuły, niesamowite historie, ekranizacje bestsellerowych powieści. Z dzisiejszej perspektywy możemy śmiało powiedzieć, że większość z nich wcale się nie zestarzała i wciąż działają na naszą wyobraźnię.

XII. SOK Z ŻUKA (BEETLEJUICE) - październik (I połowa)

Reżyseria: Tim Burton | Czas trwania: 92 minut | Rok produkcji: 1988 | Gatunek: Komedia

Młode szczęśliwe małżeństwo, Adam i Barbara Maitland, mieszka w wielkim domu, w którym bez trudu zmieściłoby się parę rodzin z dziećmi na karku. Niestety, ich radosne życie kończy się, kiedy to wracając autem ze sklepu w mieście, bojąc się o życie pieska stojącego na drodze, Adam ostro skręca i... wpadają do rzeki topiąc się. Wróciwszy do domu, odkrywają, że nie odbijają się w lustrze, a ich dom otacza nie ogródek, lecz wielka, ogromna pustynia, w której grasuje olbrzymi wąż. Będąc duchami, dowiadują się, że przed pójściem do nieba muszą spędzić w domu 125 lat.

Kolejne seanse:

XIII. DUCH - 19 października, 20:00 → bilety
XIV. OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE - 9 listopada, 19:00 → bilety
XV. WIELKI GATSBY - 30 listopada, 19:00 → bilety

Zdjęcia