Dziewczyny
KINO DZIECI Dubbing Dolby Digital bez ograniczeń

Nie boję się! – zestaw filmów krótkich | 4+ (Nie boję się! – zestaw filmów krótkich)

Czas trwania:

50 min.

Wersja językowa:

lektor

Rok produkcji:

2022

Gatunek:

familijny

Ocena: (średnia ocena: 0.0)

Kup bilet / WYBIERZ GODZINĘ

Opis filmu

Dla tych, dla których jedna historia to za mało!

Krótkie historie to selekcja najpiękniejszych krótkich metraży, wielokrotnie nagradzanych na międzynarodowych festiwalach. To zbiór animacji, które zachwycają swoją wizualną stroną, ale i chwytającymi za serce, bliskimi dzieciom scenariuszami. Krótkie historie to okazja do zobaczenia wielu różnorodnych opowieści, połączonych ze sobą wspólnym tematem bądź bohaterem podczas jednego seansu. To krótkie formy, które bawią, wzruszają i iskrzą się kolorami, a przy tym nadają się idealnie na pierwszą wizytę w kinie. Jeden zestaw krótkich metraży to festiwalowe minimum!

Co może łączyć pluszową maskotkę, chłopca w kostiumie tygrysa i nie zamierzającego zapaść w zimowy sen małego jeża? Odwaga, moi mili… odwaga!

Jeż Giuseppe wcale nie zamierza w zimie spać. Przecież nie może ominąć go znowu zabawa w śniegu! Tym razem będzie inaczej – czas obudzić się wcześniej i stawić czoła Zimowemu Duchowi! Nie tylko przed Giuseppe pojawią się nowe wyzwania: Mína będzie musiała znaleźć sposób na uratowanie ukochanego, pluszowego przyjaciela, a Robert podejmie próbę zapanowania nad swoją złością. Vanja natomiast nauczy się, że to nie odpowiednie przebranie czyni człowieka odważnym, ale to, co ma on w sercu. Zestaw filmów krótkich „Nie boję się!” jest nie tylko dla chojraków – w końcu każdy z nas się czasem czegoś boi…

Czy wiesz, że…
…15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki? Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy.

Zdjęcia