Nie martw sie
KINO DZIECI Dubbing Dolby Digital bez ograniczeń

Historie misiów łasuchów – zestaw filmów krótkich | 4+ (Historie misiów łasuchów – zestaw filmów krótkich)

Czas trwania:

40 min.

Wersja językowa:

lektor

Kraj produkcji:

Czechy

Rok produkcji:

2020

Gatunek:

animacja/krótki metraż

Ocena: (średnia ocena: 0.0)

Kup bilet / WYBIERZ GODZINĘ

Opis filmu

Dla tych, dla których jedna historia to za mało!

Krótkie historie to selekcja najpiękniejszych krótkich metraży, wielokrotnie nagradzanych na międzynarodowych festiwalach. To zbiór animacji, które zachwycają swoją wizualną stroną, ale i chwytającymi za serce, bliskimi dzieciom scenariuszami. Krótkie historie to okazja do zobaczenia wielu różnorodnych opowieści, połączonych ze sobą wspólnym tematem bądź bohaterem podczas jednego seansu. To krótkie formy, które bawią, wzruszają i iskrzą się kolorami, a przy tym nadają się idealnie na pierwszą wizytę w kinie. Jeden zestaw krótkich metraży to festiwalowe minimum!

Spaghetti, trufle, naleśniki… czy jest na świecie coś, co sprawia większą przyjemność niż jedzenie? Na pewno nie misiom łasuchom! Szczególnie, gdy najważniejszą rzeczą w leśnej chatce jest książka kucharska.

Co jest smaczniejsze: jajecznica z grzybami czy naleśniki z truskawkami? Co zrobić, gdy starannie zrobione spaghetti ląduje na ziemi, a zamiast trufli w lesie znajduje się stary but? Mishka i Ned – dwa pomysłowe i wiecznie głodne misie – mają na to radę: Wielką niedźwiedzią książką kucharską! Bo wszyscy wiedzą, że misie nie tylko fascynują się gotowaniem – jeszcze bardziej uwielbiają jeść! Tak bardzo, że gdy organizują uroczyste spotkanie dla niedźwiedziowatych i przygotowują wieczorem smakowicie zapowiadający się megagulasz dla gości, nie doczekuje on rana! To jednak żaden problem – wszystkie leśne łasuchy wiedzą, że oprócz jedzenia jest jeszcze coś innego, niezwykle ważnego w życiu – przyjaźń!

Czy wiesz, że…
…niedźwiedzie potrafią spędzić aż 20 godzin dziennie na jedzeniu?

Zdjęcia