UFF
KINO DZIECI Dubbing Dolby Digital bez ograniczeń

Moje życie to cyrk | 10+ (Mon Cirque à Moi)

Reżyseria:

Miryam Bouchard

Czas trwania:

100 min.

Wersja językowa:

polski dubbing

Kraj produkcji:

Kanada

Rok produkcji:

2020

Gatunek:

familijny

Ocena: (średnia ocena: 0.0)

Kup bilet / WYBIERZ GODZINĘ

Opis filmu

Dla chcących trzymać rękę na filmowym pulsie

Ulubieńcy festiwali to zestaw pełnometrażowych filmów, które zdobywały w ostatnim sezonie nagrody i uznanie młodych widzów na międzynarodowych festiwalach filmowych. Przedstawiamy Wam najciekawsze produkcje z ubiegłego sezonu, które gwarantują seanse pełne emocji.

Jak to jest mieszkać w przyczepie, bez przerwy podróżować i dorastać u boku wiecznego lekkoducha? Poznajcie Laurę – bystrą trzynastolatkę, której życie dalekie jest od zwyczajnego.

W końcu jej tato to zawodowy klown, który nie uznaje nudy i powagi. Dlatego codzienność Laury bywa przewrotna i bardzo nieprzewidywalna. Posiadanie wyluzowanego rodzica z pewnością ma wiele plusów, jednak dziewczynce nie zawsze jest do śmiechu. Czasem zwyczajnie chciałaby żyć tak, jak jej rówieśnicy. Mieszkać w jednym miejscu, pomidora kroić w plasterki, a cyrkowe sztuczki zamienić na książki. Kiedy postanawia postawić na swoim i zdawać do prywatnej szkoły, musi nie tylko nadrobić zaległy materiał i zająć się nauką, ale przede wszystkim przekonać do tego pomysłu tatę. Tylko jak to zrobić, skoro od zawsze kojarzy on edukację i stabilność z nudą? „Moje życie to cyrk” z humorem i urokiem opowiada o tym, że w życiu - tak jak na scenie - mamy rozpisane różne kwestie, a czasem najtrudniejszą sztuczką jest połączyć z pozoru odległe od siebie światy i marzenia.

Zdjęcia