UFF
KINO DZIECI Dubbing Dolby Digital bez ograniczeń

Mama Mu wraca do domu | 4+ (Mamma Mu hittar hem)

Reżyseria:

Christian Ryltenius, Tomas Tibemark

Czas trwania:

63 min.

Wersja językowa:

polski dubbing

Kraj produkcji:

Szwecja

Rok produkcji:

2021

Gatunek:

animacja

Ocena: (średnia ocena: 0.0)

Kup bilet / WYBIERZ GODZINĘ

Opis filmu

Dla chcących trzymać rękę na filmowym pulsie

Ulubieńcy festiwali to zestaw pełnometrażowych filmów, które zdobywały w ostatnim sezonie nagrody i uznanie młodych widzów na międzynarodowych festiwalach filmowych. Przedstawiamy Wam najciekawsze produkcje z ubiegłego sezonu, które gwarantują seanse pełne emocji.

Ile przygód może pomieścić cały świat? A jedna farma? „Mama Mu wraca do domu” to pełna optymizmu i uroku historia o przyjaźni i odnajdywaniu swojego miejsca na ziemi.

Mama Mu to odlotowa krowa, która nigdy się nie nudzi. Zamiast siedzieć na łące, woli próbować nowych rzeczy - stania na głowie, jazdy na deskorolce, a nawet nurkowania! W codziennych wybrykach towarzyszy jej oddany przyjaciel, Pan Wrona. Kiedy pewnego dnia na farmę przybywa bocian obieżyświat, uporządkowane życie jej mieszkańców wywraca się do góry nogami. Mama Mu zainspirowana historiami o odległych zakątkach świata, postanawia opuścić zagrodę i wyruszyć w daleką podróż. Wokół jest przecież tyle do zobaczenia! Jej optymizmu nie podziela jednak Pan Wrona, który najchętniej nigdzie by się nie ruszał. Przyjaźń bohaterów zostaje wystawiona na próbę, a Mamę Mu czeka odpowiedź na ważne pytanie. Czym tak naprawdę jest dom i skąd mamy wiedzieć, gdzie jest? Odpowiedź, zupełnie jak przygoda i dobra zabawa, czai się tuż za rogiem.

Zdjęcia