Nie martw sie
KINO DZIECI Dubbing Dolby Digital bez ograniczeń

Supa Modo | 9+ (Supa Modo)

Reżyseria:

Likarion Wainaina

Czas trwania:

74 min.

Wersja językowa:

lektor

Kraj produkcji:

Kenia/Niemcy

Rok produkcji:

2018

Gatunek:

familijny

Ocena: (średnia ocena: 0.0)

Kup bilet / WYBIERZ GODZINĘ

Opis filmu

Dla chcących poznać nasze najpiękniejsze filmy!

Klasyka Kina Dzieci zagościła w naszym programie już na stałe. Nasi widzowie rosną z nami, dojrzewają do kolejnych filmowych wyzwań, ale pojawiają się też nowi! Ta sekcja to znak jakości Kina Dzieci w pigułce. Filmy doceniane przez składy jurorskie oraz uwielbiane przez naszych widzów, zawsze aktualne – niepodlegające sile czasu i pozostające z Wami na dłużej. Sami tworzycie tę klasykę.

Jo jest superbohaterką. Przy użyciu woli przesuwa przedmioty, zatrzymuje czas, a nawet zmienia wynik meczu piłkarskiego. Przed nią największe wyzwanie w życiu.

Jo jest nadzwyczajną dziewczynką, obdarzoną przez los wielkimi mocami. Wystarczy, że się skupi, i może przesuwać przedmioty, zatrzymywać czas i wytrącać z ręki rzeczy. Nie robi tego nigdy dla własnego widzimisię, zawsze w słusznej sprawie, tak, jak to superbohaterowie mają w zwyczaju. Korzystanie z nadprzyrodzonych mocy jest dla małej Kenijki sensem życia i zarazem największą radością. Umiejętności dziewczynki spędzają sen z powiek jej mamie Kathryn, która obawia się o kruche zdrowie dziecka. Jo jest chora i musi się oszczędzać. Jak pogodzić te dwa wyzwania? W jaki sposób jednocześnie ratować świat i troszczyć się o swoje zdrowie? Na wspaniały pomysł wpadnie siostra Jo, która zaangażuje całą wioskę w nakręcenie filmu o superbohaterce.

Nagrodzona Kryształowym Niedźwiedziem na Berlinale 2018 rozważna i delikatna filmowa próba oswojenia tematów związanych z odchodzeniem.

Zdjęcia