Ennio
KINO DZIECI Dubbing Dolby Digital bez ograniczeń

Młodzieżowa Liga Mistrzów | 11+ (Bortebane)

Reżyseria:

Line Hatland

Czas trwania:

90 min.

Wersja językowa:

lektor

Kraj produkcji:

Norwegia/Dania/Finlandia

Rok produkcji:

2021

Gatunek:

dokument

Ocena: (średnia ocena: 0.0)

Kup bilet / WYBIERZ GODZINĘ

Opis filmu

Dla wnikliwych obserwatorów gotowych na wyprawę na północ!

Czy otaczająca nas rzeczywistość może być równie fascynująca i pełna zwrotów akcji, co film przygodowy? Wierzymy, że tak, a wybrane tytuły są tego dowodem. Jeśli jesteście ciekawi, czego pragną i z czym mierzą się na co dzień dzieci i nastolatkowie z Norwegii, Szwecji i Finlandii, nie przegapcie tych historii. Przewiną się przez nie tematy takie jak: sportowe pasje, relacje rodzinne czy samoakceptacja. Uwierzcie nam na słowo, że nie ma kina bliższego młodemu widzowi od dobrze zrealizowanego dokumentu.

Dla spragnionych wyzwań młodych piłkarek i piłkarzy z całego świata wyjazd na turniej do Norwegii to spełnienie marzeń. Czy uda im się podołać wyzwaniu, jakie przed nimi stoi i wygrać puchar?

Nastoletni zawodnicy i zawodniczki z Palestyny, Chin, Brazylii czy Norwegii przygotowują się do rozgrywek piłkarskich, stawiając na co dzień czoła różnym wyzwaniom. Presja sukcesu poprzeczk, surowi rodzice, a nawet trudna sytuacja polityczna w kraju wywierają wpływ na samopoczucie młodych zawodników. Na boisku liczy się tylko piłka, a po rozegranych meczach kwitną przyjaźnie i rodzą się pierwsze miłości. Bohaterowie filmu przekonają się, że bycie najlepszym nie jest w życiu najważniejsze, a czerpanie radości z tego, co się robi, ma większą wartość niż pogoń za sukcesem. Dokument reżyserki Line Hatland to pełen energii film o dorastaniu.

Czy wiesz, że...
…Norway Cup to największy turniej piłki nożnej na świecie? Co roku w zawodach bierze udział ponad 1450 drużyn dziecięcych i młodzieżowych z ponad 50 różnych krajów.

Zdjęcia