IO
KINO DZIECI Dubbing Dolby Digital bez ograniczeń

Szur szur ćwir plum! – zestaw filmów krótkich | 5+ (Szur szur ćwir plum! – zestaw filmów krótkich)

Czas trwania:

45 min.

Kraj produkcji:

Francja

Rok produkcji:

2016 -2019

Gatunek:

animacja/familijny

Ocena: (średnia ocena: 0.0)

Kup bilet / WYBIERZ GODZINĘ

Opis filmu

Dla zaczytanych moli książkowych!

W Kinie Dzieci wszyscy uwielbiamy książki i tak się dobrze składa, że filmy często czerpią ze wspaniałych historii, opowiadanych przez pisarki i pisarzy. Zobacz, jak Twoi ulubieni bohaterowie radzą sobie na dużym ekranie. Mamy nadzieję, że będą Cię tak samo (a może nawet jeszcze bardziej) bawić i wzruszać! i że poznasz swojego nowego ulubieńca i po seansie odwiedzisz bibliotekę.

Jeśli jesteście ciekawi, w jaki nietypowy sposób można wykorzystać walizkę, co ukrywa się w nocy pod łóżkiem oraz jak samemu nauczyć się jazdy na rowerze – zapraszamy do pełnego odpowiedzi domku na drzewie!

Czy ktoś z Was miał obawy przed pierwszym, samodzielnym wyjazdem na obóz? Albo słyszał dziwne odgłosy wydobywające się spod łóżka? Odczuwał strach przed nieznanym? Są na to sposoby! Wszystkowiedzący tata, pomysłowa babcia, wyimaginowany przyjaciel, a przede wszystkim… mądre książki! Grupka przedszkolnych przyjaciół, która wolny czas spędza w sekretnym domku na drzewie, wie, że gdy jedno z nich ma jakiś kłopot, warto sięgnąć po odpowiednią opowieść. Nie od dziś wiadomo, że na świat najlepiej patrzeć przez różowe okulary, a wszelkie obawy schować do… różowej walizki.

Czy wiesz, że…
…niektóre żaby potrafią zmienić kolor swojej skóry w zależności od nastroju?

Zdjęcia