IO
KINO DZIECI Dubbing Dolby Digital bez ograniczeń

Kicia Kocia i Edzio – zestaw filmów krótkich | 4+ (Kicia Kocia i Edzio – zestaw filmów krótkich)

Czas trwania:

52 min.

Wersja językowa:

dubbing/lektor

Gatunek:

familijny/krótki metraż

Ocena: (średnia ocena: 0.0)

Kup bilet / WYBIERZ GODZINĘ

Opis filmu

Dla zaczytanych moli książkowych!

W Kinie Dzieci wszyscy uwielbiamy książki i tak się dobrze składa, że filmy często czerpią ze wspaniałych historii, opowiadanych przez pisarki i pisarzy. Zobacz, jak Twoi ulubieni bohaterowie radzą sobie na dużym ekranie. Mamy nadzieję, że będą Cię tak samo (a może nawet jeszcze bardziej) bawić i wzruszać! i że poznasz swojego nowego ulubieńca i po seansie odwiedzisz bibliotekę.

Jak się ubrać, wybierając się w kosmos? Czy gwiazdy potrafią wskazać właściwą drogę? I jak naprawdę brzmi przyroda? Odpowiedzi szukajcie razem z Edziem, Lusią i Kicią Kocią!

O tym, że Gwiazda Północna może być kierunkowskazem dla zagubionych w lesie nocnych marków, przekona się nietypowe rodzeństwo: wrażliwy wiewiór Edzio i odważna Lusia z rodziny misiów. Ale nie tylko na niebie warto szukać „drogowskazów”. Rezolutna Kicia Kocia w rozpoznawaniu znaków drogowych jest niezastąpiona! Tylko co zrobić, gdy zepsuje się sygnalizacja świetlna? Czy człowiek może zamienić się w… kolory? Kicia Kocia i Edzio w przystępny i atrakcyjny sposób wyjaśnią najmłodszym widzom otaczający ich świat.

Czy wiesz, że…
…książki o Kici Koci Anity Głowińskiej to jedna z najpopularniejszych serii dla najmłodszych? Do tej pory powstało ponad 40 historii!

Zdjęcia