Wszystko wszędzie naraz
NAJLEPSZE Z NAJGORSZYCH od 18 lat Napisy Dolby Digital

Dangerous Men (Dangerous Men)

Reżyseria:

Jahangir Salehi

Obsada:

Michael Gradilone, Roya Saghafy, Melody Wiggins

Czas trwania:

80 min.

Wersja językowa:

angielska

Napisy:

polskie

Kraj produkcji:

USA

Rok produkcji:

1984-2005

Gatunek:

akcja

Ocena: (średnia ocena: 0.0)

Kup bilet / WYBIERZ GODZINĘ

Opis filmu

Filmy Najlepsze z Najgorszych zapraszają na seans filmu: DANGEROUS MEN

Są tak niebezpieczni, że nie zawahają się użyć wszystkiego co w kinie najgorsze!

Gdy kobieta traci narzeczonego podczas brutalnej napaści, staje się nocną mścicielką szukającą zemsty i śmierci. W tym samym czasie brat zamordowanego mężczyzny, który jest policjantem próbuje rozbić gang powiązany z zabójstwem. Brzmi w miarę sensownie, ale, na Boga, wcale tak nie jest. Produkcja filmu „Dangerous Men” rozpoczęła się w latach osiemdziesiątych, trwała 26 lat i zaowocowała niemiłosiernie złym filmem akcji. Reżyser za prywatne pieniądze wynajął 4 kina w Los Angeles, by przez tydzień wyświetlały wytwór jego wyobraźni. Jednak według plotek box office filmu wyniósł tylko 70$.

Podczas seansu dowiecie się m.in., gdzie ukryć narzędzie zbrodni, gdy jest się zupełnie nagą, że wystarczy broda, by twój rówieśnik wyglądał jak twój ojciec, że jest taka dawka absurdu, która zabija oraz, że jest prawda czasu i jest prawda ekranu... Obowiązkowa pozycja dla entuzjastów klimatu filmów takich jak "Gliniarz Samuraj", czy "Miami connection".

Będziecie krwawić z oczu. Ale w dobry sposób!

***

Czym są Najlepsze z Najgorszych?

To pokazy różnorodnego kina klasy B, od starych, amerykańskich filmów s-f z kosmitami i latającymi spodkami wiszącymi na sznurkach, przez przebojowe kino akcji lat 80. z nieskazitelnymi bohaterami w ortalionowych dresach, po horrory z gumowymi potworami.
Niskie budżety, absurdalne dialogi, kiepskie aktorstwo, nielogiczna fabuła a także zaangażowanie i pasja autorów to tylko niektóre cechy wspólne najgorszych filmów w historii kinematografii światowej, które prezentowane są na przeglądzie. Filmy Najlepsze z Najgorszych rozbudzają wśród widzów miłość do kina klasy B od 2015 roku. Dotychczas odbyło się około 150 seansów i wydarzeń w ramach przeglądu. Więcej: www.najlepszeznajgorszych.pl

Zdjęcia i Wideo