Song to Song
KINO W TRAMPKACH Dolby Digital bez ograniczeń

SEKRETY Z SZAFY. Konkurs filmów krótkometrażowych 9+ (Secrets From the Closet)

Czas trwania:

87 min.

Ocena: (średnia ocena: 0.0)

Kup bilet / Rezerwuj

Opis filmu

Od 31 maja do 11 czerwca rusza 5. edcyja Festiwalu Filmoweg dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach!

KINO W TRAMPKACH Festiwal dla Dzieci i Młodzieży odbędzie się już po raz piąty. Od 31 maja do 11 czerwca Warszawa zakocha się w kilku- i kilkunastoletnich filmowych bohaterkach i bohaterach.
Z wzajemnością.
Energetyczny i młodzieńczy festiwal filmowy, opowie o tym jak to jest być młodym człowiekiem we współczesnym świecie. Ale nie tylko. Sprawa dotyczy miłości do kina, a Kino w Trampkach jest przestrzenią wymiany tej miłości i pasji. Międzypokoleniowo.

Opis filmów:

Amelia, Harry, Paul i inni bohaterowie tego zestawu mają swoje tajemnice. Czy pozwolą, by to, co się za nimi kryje, wygrało? A może poradzą sobie z kłopotami i własnym wstydem – i zrobią to z blaskiem, humorem, z odwagą. Nie bój się być świetnym, nawet gdy nikt inny tak o Tobie nie myśli!

Szafa Amelii (premiera europejska)
reż. Halima Lucas

Amelia ma 11 lat. W szkole nie ma przyjaciół. Często znajduje złośliwe karteczki, papierowe kule we włosach, słyszy przezwiska. Nie mówi o tym nawet ukochanemu tacie. Ma pewien sekret, do którego klucz kryje się w szafie.

Rumieniec (premiera)
reż. Els Decaluwe

Lotte ma ogromny problem. Niestety jest bardzo widoczny. Właściwie to wymalowany na jej twarzy. Bo Lotte nieustannie się rumieni i przez to w jej życiu jest pełno wstydliwych sytuacji. Pewnego dnia poznaje chłopca.

Lis (premiera)
reż. Louise Turley

Harry’emu wydaje się, że jest lisem. Chłopak gra w football i pojawia się na boisku w lisich uszach.Matka się go wstydzi, nie wie, co ze sobą zrobić i próbuje się ukryć. A chłopak właściwie wszystkich zaskakuje swoim wyglądem – kolegów, trenera i innych rodziców. Gdy zaczyna się mecz, sytuacja się przybiera nieoczekiwany obrót.

Odpłynąć (premiera)
reż. Cyprien Clément-Delmas

Paul marzy o wspólnym żeglowaniu ze swoim tatą. Ale ten nie chce się z nim wybrać, jest smutny, apatyczny. Właściwie ojciec niknie oczach. Przed Paulem trudne zadanie.

Hugo Bumfeldt (premiera)
reż. Éva Katinka Bognár

Hugo to mały kosmita żyjący na odległej planecie. Pewnego dnia dostaje w prezencie nowe zwierzątko. To nurek, prawdziwy człowiek z Ziemi!

Emil i skoki do wody (premiera)
reż. Friedemann Hottenbacher

Stary Most w Mostarze (Bośnia i Hercegowina) to wyjątkowe miejsce. Ma piękną, starą tradycję, której częścią są widowiskowe skoki do rzeki. Emil marzy, by dołączyć do skoczków.


Komentarze

dodaj komentarz