Jutro będziemy szczęśliwi
KINO W TRAMPKACH

PRZYGODY MAŁYCH BOHATERÓW. Krótkie dla najmłodszych Adventures of the Little Ones (Adventures of the Little Ones)

Czas trwania:

54 min.

Ocena: (średnia ocena: 0.0)

Kup bilet / Rezerwuj

Opis filmu

Od 31 maja do 11 czerwca rusza 5. edcyja Festiwalu Filmoweg dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach!

KINO W TRAMPKACH Festiwal dla Dzieci i Młodzieży odbędzie się już po raz piąty. Od 31 maja do 11 czerwca Warszawa zakocha się w kilku- i kilkunastoletnich filmowych bohaterkach i bohaterach.
Z wzajemnością.
Energetyczny i młodzieńczy festiwal filmowy, opowie o tym jak to jest być młodym człowiekiem we współczesnym świecie. Ale nie tylko. Sprawa dotyczy miłości do kina, a Kino w Trampkach jest przestrzenią wymiany tej miłości i pasji. Międzypokoleniowo.

Opis filmu:
Przygoda w zoo

reż. Veronika Zacharová
Wycieczka do zoo z matką, która nie może oderwać się od telefonu i jest ciągle zajęta – zapowiada się nudno. A co, jeśli znajdzie się inny kompan, którego towarzystwo umili nam wyprawę? I tym towarzyszem będzie goryl?! Mała dziewczynka jest zachwycona.
Mały Shimajiro
reż. Isamu Hirabayashi
Shimajiro to mały, trochę złośliwy tygrys, który mieszka w lesie. Inni mieszkańcy mają dość jego psot. Czy mimo to pomogą mu, gdy znajdzie się w niebezpieczeństwie?
Dzień wolny
reż. Andrey Bakhurin
Oto miasto, z którego wyjeżdżają wszyscy mieszkańcy. Jakby mieli w tym samym czasie wakacje. Co robią wtedy miejskie budynki? Może grzecznie czekają. Hmm... czy na pewno? Uruchomcie swoją wyobraźnię.
Królewski zadek
reż. Maja Gehring
Macie dość historii o pięknych księżniczkach i dzielnych rycerzach? Gdy pora spać i czas na wieczorną bajkę, dziewczynka i jej tata tworzą niezwykłą opowieść o miejscu, które jest zawieszone wysoko w chmurach. Panna Triangel i pan Vierangel próbują się spotkać, ale na ich drodze co chwilę pojawia się przeszkoda w postaci zadka królowej Po.
Wielkie opowieści dziadka: niedźwiedź
reż. Tone Mygind Rostbøll
Teodor pyta dziadka, czy kiedykolwiek spotkał prawdziwego niedźwiedzia. Dziadek opowiada historię, którą Teodor jest tak zachwycony, że wyrusza samotnie do lasu. Poszukiwania śladów niedźwiedzi to wielka zagadka i kto wie, czy nie będzie trzeba prędko wspinać się na drzewo!
Ulica
reż. Andy London, Carolyn London
Pewna ulica w Nowym Jorku od czasu do czasu zachowuje się w zaskakujący sposób! A wygląda przecież tak pospolicie. Tylko z jakiegoś powodu śpiewają tu latarnie, hydranty, ciężarówki. Rozpoczyna się niezwykły koncert.
Prawo dżungli
reż. Pascale Hecquet
To będzie nierówna walka. Mała małpa i duża małpa mają na oku tego samego banana. Będą musiały o niego zawalczyć. W szranki stają spryt kontra siła.

Zdjęcia

Komentarze

dodaj komentarz