Jutro będziemy szczęśliwi
KINO W TRAMPKACH Dolby Digital bez ograniczeń

TO, CO WAŻNE. Krótkie dla najmłodszych 5+ (Important It Is)

Czas trwania:

75 min.

Ocena: (średnia ocena: 0.0)

Kup bilet / Rezerwuj

Opis filmu

Od 31 maja do 11 czerwca rusza 5. edcyja Festiwalu Filmoweg dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach!

KINO W TRAMPKACH Festiwal dla Dzieci i Młodzieży odbędzie się już po raz piąty. Od 31 maja do 11 czerwca Warszawa zakocha się w kilku- i kilkunastoletnich filmowych bohaterkach i bohaterach.
Z wzajemnością.
Energetyczny i młodzieńczy festiwal filmowy, opowie o tym jak to jest być młodym człowiekiem we współczesnym świecie. Ale nie tylko. Sprawa dotyczy miłości do kina, a Kino w Trampkach jest przestrzenią wymiany tej miłości i pasji. Międzypokoleniowo.

Opis filmów:
Żegnaj, Baltazarze!

reż. Rafael Sommerhalder
Na ogromnym polu poznajemy samotnego stracha na wróble, Baltazara. Pewnego dnia znajduje muszlę. Oczarowany jej dźwiękiem Baltazar zostawia wszystko i wyrusza w podróż w poszukiwaniu morza.

Pan Patyk
reż. Jeroen Jaspaert, Daniel Snaddon
Pan Patyk nie jest zwykłym patykiem, choć wszyscy go z takim mylą. Ma piękny dom w drzewie, jest ojcem rodziny, ma żonę – Panią Patykową. Gdy pewnego dnia znów ktoś w wyniku nieporozumienia bierze go za zwykły patyk, bohater niebezpiecznie oddala się od domu. Znalezienie drogi powrotnej może okazać się niemożliwe. Co stanie się z jego rodziną? Czy Panu Patykowi uda się wrócić?

Lilou
reż. Rawan Rahim
Lilou jest ciekawska, ale też bardzo nieśmiała. Jej nieodłącznym towarzyszem jest kot. Pewnego dnia dziewczyna otrzymuje tajemniczą moc – może zobaczyć przeszłość mijanych na ulicy osób. Co wyniknie ze spotkania z grubiańskim i nieprzyjemnym staruszkiem?

Moroszka
reż. Polina Minchenok
Próbowaliście kiedyś namówić wilka, żeby jadał bliny z moroszkami zamiast tłustych owieczek? Mała dziewczynka wpadła na taki pomysł. Postanowiła wychować i zaprzyjaźnić się z wielkim wilkiem o ostrych kłach, którego bali się wszyscy mieszkańcy wioski.

Zdjęcia

Komentarze

dodaj komentarz