14. Millenium Doc Film Festival
KINO W TRAMPKACH Dolby Digital bez ograniczeń

Zielona szkoła (Mice & Owls)

Reżyseria:

Simone van Dusseldorp

Czas trwania:

80 min.

Kraj produkcji:

Holandia

Rok produkcji:

2016

Gatunek:

familijny

Ocena: (średnia ocena: 0.0)

Kup bilet / Rezerwuj

Opis filmu

Od 31 maja do 11 czerwca rusza 5. edcyja Festiwalu Filmoweg dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach!

KINO W TRAMPKACH Festiwal dla Dzieci i Młodzieży odbędzie się już po raz piąty. Od 31 maja do 11 czerwca Warszawa zakocha się w kilku- i kilkunastoletnich filmowych bohaterkach i bohaterach.
Z wzajemnością.
Energetyczny i młodzieńczy festiwal filmowy, opowie o tym jak to jest być młodym człowiekiem we współczesnym świecie. Ale nie tylko. Sprawa dotyczy miłości do kina, a Kino w Trampkach jest przestrzenią wymiany tej miłości i pasji. Międzypokoleniowo.

Opis filmu:
Konkurs Filmów Dziecięcych:
Ośmioletnia Meral właśnie przeprowadza się z rodzicami do nowego mieszkania. Gdy urządza swój nowy pokój, okazuje się, że ktoś już w nim mieszka – szara myszka, którą od tej pory dziewczynka codziennie próbuje oswoić. Meral codziennie stara się też zaprzyjaźnić z nowymi kolegami z klasy i podwórka, ale nie jest to łatwe. By uchronić swoją pupilkę przed pułapką na myszy zastawioną przez rodziców, Meral postanawia zabrać zwierzątko na obóz szkolny. Na łonie natury dzieci nawiązują bliskie relacje ze sobą i z przyrodą. Zniknięcie myszki i ekspedycja poszukiwawcza jeszcze bardziej umacniają więzi między Meral a jej nowymi przyjaciółmi.

Rekomendujemy dla wieku: 6+Zdjęcia

Komentarze

dodaj komentarz