Strażnicy galaktyki 2
KINO W TRAMPKACH Dolby Digital bez ograniczeń

Kamienna głowa (Stonehead)

Reżyseria:

Zhao Xiang

Czas trwania:

90 min.

Kraj produkcji:

Chiny

Rok produkcji:

2016

Gatunek:

familijny

Ocena: (średnia ocena: 0.0)

Kup bilet / Rezerwuj

Opis filmu

Od 31 maja do 11 czerwca rusza 5. edcyja Festiwalu Filmoweg dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach!

KINO W TRAMPKACH Festiwal dla Dzieci i Młodzieży odbędzie się już po raz piąty. Od 31 maja do 11 czerwca Warszawa zakocha się w kilku- i kilkunastoletnich filmowych bohaterkach i bohaterach.
Z wzajemnością.
Energetyczny i młodzieńczy festiwal filmowy, opowie o tym jak to jest być młodym człowiekiem we współczesnym świecie. Ale nie tylko. Sprawa dotyczy miłości do kina, a Kino w Trampkach jest przestrzenią wymiany tej miłości i pasji. Międzypokoleniowo.

OPIS FILMU:
Nagroda za dobre wyniki w nauce nie zawsze jest powodem do dumy i radości. Dziesięcioletni Shi “Kamienna Głowa” Tou żyje w małej chińskiej wiosce, w której dzieci mieszkają z dziadkami, bo rodzice pracują daleko w mieście. Można z nimi porozmawiać tylko przez telefon, więc chłopiec codziennie cierpliwie wybiera numer do taty.
Pewnego dnia za wyniki w nauce dostaje w nagrodę piłkę – ma powód do dumy i radości. Nieoczekiwanie piłka staje się przyczyną poważnego klasowego konfliktu, który codziennie narasta i przynosi przykre konsekwencje. Przed Shi wiele ważnych decyzji.

Rekomendujemy dla wieku: 9+

Zdjęcia

Komentarze

dodaj komentarz