14. Millenium Doc Film Festival
KINO W TRAMPKACH od 12 lat Dolby Digital

Mała przystań (Little Harbour)

Reżyseria:

Iveta Grófová

Czas trwania:

85 min.

Kraj produkcji:

Słowacja, Czechy

Rok produkcji:

2017

Gatunek:

dramat

Ocena: (średnia ocena: 0.0)

Kup bilet / Rezerwuj

Opis filmu

Od 31 maja do 11 czerwca rusza 5. edcyja Festiwalu Filmoweg dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach!

KINO W TRAMPKACH Festiwal dla Dzieci i Młodzieży odbędzie się już po raz piąty. Od 31 maja do 11 czerwca Warszawa zakocha się w kilku- i kilkunastoletnich filmowych bohaterkach i bohaterach.
Z wzajemnością.
Energetyczny i młodzieńczy festiwal filmowy, opowie o tym jak to jest być młodym człowiekiem we współczesnym świecie. Ale nie tylko. Sprawa dotyczy miłości do kina, a Kino w Trampkach jest przestrzenią wymiany tej miłości i pasji. Międzypokoleniowo.

OPIS FILMU:
W ogrodzie babci zawsze można się schować, żeby marzyć i śnić. Można również spróbować zbudować w nim swoją małą prawdziwą przystań.

Jarka ma 12 lat i dzieli przestrzeń z mamą, która nie jest zwykłą mamą, w mieszkaniu chorej babci. Wrażliwa i samotna dziewczynka dużo czasu spędza w ogrodzie, gdzie często ucieka w sferę marzeń i sennych fantazji. Po śmierci babci postanawia uciec do swojego azylu na stałe. Z dala od świata – razem z młodszym sąsiadem Kristianem i dwójką niemowląt – Jarka próbuje stworzyć prawdziwą rodzinę, w której każdy dobrze spełnia swoje role i każdy czuje się ważny, niezależny, kochany.

Rekomendujemy dla wieku: 12+

Zdjęcia i Wideo

Komentarze

dodaj komentarz