Strażnicy galaktyki 2
KINO W TRAMPKACH od 12 lat Dolby Digital

Skrzydełko (Little Wing)

Reżyseria:

Selma Vilhunen

Kraj produkcji:

Finlandia, Dania

Rok produkcji:

2016

Gatunek:

dramat

Ocena: (średnia ocena: 0.0)

Kup bilet / Rezerwuj

Opis filmu

Pewnej nocy 12-letnia Varpu, mając dość irytujących chłopaków i swojej mamy, kradnie samochód i wyrusza w podróż w poszukiwaniu ojca, o którym nic nie wie.

Od 31 maja do 11 czerwca rusza 5. edcyja Festiwalu Filmoweg dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach!

KINO W TRAMPKACH Festiwal dla Dzieci i Młodzieży odbędzie się już po raz piąty. Od 31 maja do 11 czerwca Warszawa zakocha się w kilku- i kilkunastoletnich filmowych bohaterkach i bohaterach.
Z wzajemnością.
Energetyczny i młodzieńczy festiwal filmowy, opowie o tym jak to jest być młodym człowiekiem we współczesnym świecie. Ale nie tylko. Sprawa dotyczy miłości do kina, a Kino w Trampkach jest przestrzenią wymiany tej miłości i pasji. Międzypokoleniowo.

OPIS FILMU:
Varpu mieszka z mamą w Helsinkach. Trenuje skoki przez przeszkody i na ukochanym koniu Svante właśnie przygotowuje się do zawodów. Mama Varpu nie opowiada córce o tacie, więc dziewczynka bardzo stara się dowiedzieć czegoś na własną rękę.
W noc po swoich dwunastych urodzinach postanawia wyruszyć w drogę do miasta, w którym się urodziła, i w którym prawdopodobnie mieszka jej tata. Podczas spotkania Varpu zaprasza tatę na swoje zawody – jego przyjazd kończy się katastrofą, ale dzięki niej Varpu dowiaduje się o swoim ojcu bardzo ważnej rzeczy.


Rekomendujemy dla wieku: 12+

Zdjęcia i Wideo

Komentarze

dodaj komentarz