Strażnicy galaktyki 2
KINO W TRAMPKACH Dolby Digital bez ograniczeń

Przytul mnie (Przytul mnie)

Reżyseria:

Mateusz Jarmulski

Czas trwania:

59 min.

Kraj produkcji:

Polska

Rok produkcji:

2016

Gatunek:

animacja

Ocena: (średnia ocena: 0.0)

Kup bilet / Rezerwuj

Opis filmu

Od 31 maja do 11 czerwca rusza 5. edcyja Festiwalu Filmoweg dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach!

KINO W TRAMPKACH Festiwal dla Dzieci i Młodzieży odbędzie się już po raz piąty. Od 31 maja do 11 czerwca Warszawa zakocha się w kilku- i kilkunastoletnich filmowych bohaterkach i bohaterach.
Z wzajemnością.
Energetyczny i młodzieńczy festiwal filmowy, opowie o tym jak to jest być młodym człowiekiem we współczesnym świecie. Ale nie tylko. Sprawa dotyczy miłości do kina, a Kino w Trampkach jest przestrzenią wymiany tej miłości i pasji. Międzypokoleniowo.

OPIS FILMU:
Uroczysta premiera „Przytul mnie”

połączona ze spotkaniem z twórcami oraz finałem konkursu „Przytulam, bo lubię”

„Synu, czy wiesz jaki jest najlepszy sposób na udany dzień”? Niedźwiadek nie wiedział, ale gdy tylko Tata Niedźwiedź wyjaśnił mu, że wystarczy kogoś serdecznie i mocno przytulić, a świat stanie się piękniejszy, Niedźwiadek wpadł na świetny pomysł: „Tato, chodźmy więc przytulić naszego sąsiada, Pana Bobra!”

Przytul mnie
reż. Mateusz Jarmulski

Tata Miś i Mały Miś żyją w lesie, w którym nigdy się nie nudzą. Każdy dzień przynosi nową przygodę. Charyzmatyczny, a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz czuły i energiczny Miś rozbawią, rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt. Razem odkryją czym jest przyjaźń, otwartość oraz odpowiedzialność. Przede wszystkim jednak zrozumieją, że dzieląc się z innym sami stajemy się bogatsi.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji wzięcia udziału w gali oskarowej, zapraszamy na pełną przepychu i elegancji niedźwiedzią premierę. Przychodźcie z misiami pod pachą. Czekać będą na Was autorzy filmu, pan Niedźwiedź we własnej osobie, ule, miód, balony i wielki filmowy przytulas. Nie zapomnijcie telefonów komórkowych, żeby zrobić sobie MiŚelfie.
Przed Premierą: 14:00 – Warsztat Muszka i wstążeczka

Zdjęcia

Komentarze

dodaj komentarz