Strażnicy galaktyki 2
KINO W TRAMPKACH Dolby Digital bez ograniczeń

Podróż za jeden uśmiech (Trip for One Smile)

Reżyseria:

Stanisław Jędryka

Czas trwania:

86 min.

Kraj produkcji:

Polska

Rok produkcji:

1972

Gatunek:

przygodowy

Ocena: (średnia ocena: 0.0)

Kup bilet / Rezerwuj

Opis filmu

Od 31 maja do 11 czerwca rusza 5. edcyja Festiwalu Filmoweg dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach!

KINO W TRAMPKACH Festiwal dla Dzieci i Młodzieży odbędzie się już po raz piąty. Od 31 maja do 11 czerwca Warszawa zakocha się w kilku- i kilkunastoletnich filmowych bohaterkach i bohaterach.
Z wzajemnością.
Energetyczny i młodzieńczy festiwal filmowy, opowie o tym jak to jest być młodym człowiekiem we współczesnym świecie. Ale nie tylko. Sprawa dotyczy miłości do kina, a Kino w Trampkach jest przestrzenią wymiany tej miłości i pasji. Międzypokoleniowo.

OPIS FILMU:
Dwaj kuzyni – Duduś i Poldek – mają tuż po zakończeniu roku szkolnego wyjechać na wakacje nad morze. Jednak ojciec Poldka w ostatniej chwili ma wyjazd służbowy, a ciocia Ania zamiast zaopiekować się chłopakami, wyjeżdża ze swoim ukochanym – Frankiem „Szajbą”, sportowcem. W tej sytuacji Poldek decyduje, że pojadą z Dudusiem sami… W pełną przygód podróż autostopem. Jedną noc spędzają pod gołym niebem, następnie przyłączają się do wycieczki szkolnej, podróżują w chłodni, w wozie meblowym wiozącym trumny, wreszcie spotykają kobietę, która prosi aby się nią zaopiekowali… Jest ich teraz troje, a droga nad morze jeszcze daleka.

Zdjęcia

Komentarze

dodaj komentarz